EURODAN -  Internal Control and Audit Services

Máte pod kontrolou Vaše podnikatelská rizika? Máte nastavenou organizaci procesů, vymezené odpovědnosti a popsané postupy pro efektivní, účinný a hospodárný výkon Vašich činností? Máte obavy z kontrol státních či regulatorních orgánů? Přijali jste účelná preventivní opatření proti podvodům? Pokud si nejste jisti, začněte tím nejjednodušším – zaveďte ve Vaší organizaci přiměřený a efektivní systém řízení a kontroly.

S budováním a hodnocením  řídícího a kontrolního systému Vám může efektivně pomoci poradenská a vzdělávací společnost Eurodan, s.r.o. Můžete využít jak účast na pořádaných konferencích, seminářích a trénincích, tak poradenství v oblastech "Internal Control", "Risk Management", "Compliance System", "Fraud Prevention" a "Internal Audit". Máme rovněž zkušenosti  s realizací projektů spolufinancovaných z Evropského sociálního fondu, sami jsme jeden připravili, resp. jsme se podíleli na administraci a hodnocení programů odborného vzdělávání a finančního řízení v neziskovém sektoru.

V současné době přichází poradenská a vzdělávací společnost Eurodan, s.r.o.,  s nabídkou nového typu vzdělávací aktivity "Efektivnější a účinnější praxe interního auditu" vycházejícího z metody learning by auditing. V týmu vašich auditorů proberou zkušení konzultanti právě proběhlý audit a upozorní na možnost zlepšení uplatněných postupů, případně na vhodnější přístup k formulaci zjištění, identifikaci příčin a dopadů, resp. navržení doporučení s přidanou hodnotou pro příjemce výsledků auditu. Spolupráce je možná rovněž při přípravě auditu, případně při co-sourcingu auditu. Více informací získáte na létáku - IA_learning.pdf.

Potřebujete někdy při prováděném auditu zkonzultovat další kroky a nemáte se právě na koho obrátit? Za tímto účelem jsme pro Vás připravili "IA hot line", kterou můžete v rámci pilotního ověřování zdarma využít. Současně vzniká i databáze vzorových dotazů a odpovědí. Více informací získáte na létáku - IA hot line.pdf.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: info@eurodan.cz

INTERNAL CONTROL ACADEMY

ESFEU

 

Š 2006 - 2008 Eurodan, s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o.